Vandas byl odjakživa gauner

Vážení přátele,

Dnes bych se vyjádřil k článku na webu Dělnické strany sociální spravedlnosti, kde jsem zhruba 3 roky od roku 2011 do roku 2014 byl jejich členem.

Musím říci, že krátce poté, co jsem do této partaje vstoupil, tak to tam jakž-takž klapalo. Vše se ale zvrtlo po sestavování kandidátní listiny do krajských voleb roku 2012 (kde jsem mimo jiné kandidoval). Začaly neshody mezi krajským předsedou Mgr. Komárkem a aktivisty Národní obrody, tehdy členy DSSS P. Matějným, B. Tvrdým a D. Čerpákem, kde obvinili krajského předsedu s manipulací kandidátky.

Dohru ovšem měl sjezd DSSS v roce 2013, kde předseda Tomáš Vandas neuznal svého protikandidáta, a byl znovu zvolen do čela strany. Jenže krátce poté, co byla celostátní schůze (tehdy moje první, kde jsem měl projev), předseda dělníků obvinil místopředsedu Národní obrody Pavla Matějného z nepotvrzených důkazů, že se fotil v erotickém klubu.

Nyní pan předseda dělníků má být navržen sekretariátem na medaili za zásluhy u prezidenta republiky… Já se ptám: Za co ho chcete navrhovat? On nic pro naši zem neudělal! Krom toho, že mně ještě dluží za poslední celostátní schůzi omluvu, kde mně zesměšnil před celou republikou jen kvůli tomu, že jsem se vyjádřil ohledně koalice v Duchcově, se kterou jsem nesouhlasil.  A nehledě na to, že o členech roznáší pomluvy, které nejsou pravda.

Máte stejný názor co já?

 

Republice zdar,

Jan Korbelka

MO RSČMS Bohumín