Trestní oznámení na rozbíječe Československa

JUDr. Pavel Zeman

Nejvyšší státní zastupitelství

Jezuitská 4

660 55 BRNO

 

Věc: Trestní oznámení.

 

                 Tímto dopisem podávám trestní oznámení na vedení ODS-KDS, KDU-ČSL Federálního shromáždění a ODS-KDS, KDU-ČSL a ODA České národní rady zvolených v roce 1992 za podvodné rozbití ČSFR a tím vlastizrady.

V roce 1991 podepsal Havel, Dubček a soudruh Čalfa Ústavní zákon 327 ze dne 18.7.1991 o případném referendu v případě nutnosti rozdělení Československa. Po volbách 1992 se nehodlal Klaus dělit o moc s Mečiarem, proto jej 25.8.1992 v Brně po více jak tříhodinovém naléhání zlomil pro rozdělení republiky, v rozporu s Ústavním zákonem 327 z roku 1991. V listopadu 1992 Klausovi, Luxovi a čtyři Sládkovi odpadlíci přijali Ústavní zákon 542/1992, kde v článku 3 mandáty Federálního shromáždění zůstávají  nedotčeny, protože jejich kolegové z ČNR jim v Ústavě ČR ze dne 16.12.1992 slíbili v článku 106 „trafiky“ coby Senát. V jejich případě (federálních) Prozatímní Senát, který nebyl zrealizován – a tím i současný Senát je v tom případě neústavní, což potvrzuje velmi nízká účast občanů při volbách do tohoto orgánu (15%). Dokonce po letech se zdá tento Senát být nadbytečný i pro bývalého federálního poslance a současného prezidenta Miloše Zemana (po posledních senátních volbách). V každém případě došlo k daleko většímu podvodu a finanční zpronevěře, než u dnešního čapího hnízda.

Pavel Mozga

(následuje adresa bydliště, kterou nezveřejňujeme)

***

   Pan Pavel Mozga je bývalý republikánský poslanec FS ČSFR, a v letech 1992 – 1996 zastával funkci 1. místopředsedy SPR-RSČ. Po nastražené autonehodě s tragickými následky byl tehdejším předsedou Republikánů zbaven své funkce i členství ve straně. Stalo se tak samozřejmě v příkrém rozporu se stanovami SPR-RSČ. Ostatně tak, jak bylo Sládkovým nechvalně známým zvykem – předtím i potom.

   Pan Mozga je autorem knížky-pamětí „Koho potřebuje Sládek zabít“, která je volně ke stažení ve formátu PDF. V této knížce je mj. zmíněna i Sládkova výpomocná role při rozbíjení Československa.

   V nastávajících parlamentních volbách kandiduje Pavel Mozga ve Zlínském kraji za volební stranu s názvem „ROZUMNÍ“ (č.10), jako nezávislý kandidát. Pod číslem 10 kandidují ve všech moravských krajích i zástupci SPR-RSČMS (nesládkovští republikáni), jakožto součást volebního uskupení (vol. strany) ROZUMNÍ. Čemuž se budeme věnovat v dalším samostatném článku.

 

.

 

.