Tajemství sládkovců odhaleno!

   Dnes tu odhalíme jednu ze záhad, kterou jsme bohužel byli nuceni řešit již nějaký ten čas. Jak všichni víme, na naší politické scéně se již téměř 2 roky pohybuje podezřelá postava dávno zprofanovaného politika, jenž kdysi pohřbil vlastní stranu i se svými spolustraníky. Tato osoba, ač nedávno ještě zadlužená a s majetkem obstaveným exekucemi, se náhle vynořila odkudsi z politického záhrobí a opět zlákala do svých sítí nějaké ty důvěřivé malé rybky.  Samozřejmě, všichni víme, o koho se jedná. Tato nastrčená herecká postava však dnes nebude předmětem našeho bádání. O ní jsme se na našem webu již bavili několikrát. Tentokrát jsme se zaměřili na jejího tajemného sponzora.

   Často jsme si kladli otázky, odkud že se berou prostředky pro nepřetržitou kampaň, kterou tato nastrčená politická mrtvola vyvíjí. Na kampaň trvající již 2 roky, kdy tento resuscient objíždí místní obce, kraje i města, a zaplavuje denně prostor na sociálních sítích svými líbivými prohlášeními či sliby – jež se tak krásně poslouchají, a na které zase (přes veškerá naše varování) naletěla skupinka důvěřivých pitomců. Říká se, že peníze jsou KREV POLITIKY – a tato osoba je vždy uměla odkudsi z někoho vysát. Bez peněz nedokážete v dnešní době nic, a v politice, která se už dávno zvrhla v marketink a jakousi reklamu na politické „zboží“, se to potvrzuje dvojnásob. Můžete mít 100x kvalitní a poctivé zboží – bez reklamy ho neprodáte. Čili hlasy od voličů nedostanete.

   Ještě horší však je, že v systému současné rádobydemokracie, nebo-li demo-demokracie, nejste bez zaplacení patřičného vstupného ani připuštěni „na trh“. Říká se tomu zaplacení volební kauce – jako by nestačily pravidelné roční odvody desetitisíců do systémového eráru v podobě poplatků za povinné předkládání auditovaného hospodaření strany. Což malé politické strany, které žijí pouze a jen ze členských poplatků jednotlivých přispěvatelů a členů strany, neúnosně zatěžuje. Systém vám nařídí vést několik účtů, platit auditorům, předkládat zprávu o hospodaření strany, ale na vlastní činnost od eráru nedostanete ani 1 Kč!!! Chápete tu nerovnost, ten podvod režimu, jež si osobuje přídomek „demokratický“?!

   Ale zpět k volbám a k tzv. volebním kaucím. Tentokrát si erár usmyslel, že vybírat částku 15 tisíc za každý kraj je málo, a tak si „vyvolení“, pro které tato částka představuje např. útratu za jednu večeři odsouhlasili, že ji pro jistotu zvýší na 19.000 Korun českých. Což při 14 krajích v republice dělá bratru 266.000 Kč. Samozřejmě nemá cenu samostatně kandidovat v menším počtu krajů, než ve všech 14, protože jinak nemáte ani tu teoretickou šanci na úspěch – byly by to vyhozené investice. K tomu si přičtěte další náklady na volební kampaň, které se mohou vyšplhat od několika desítek tisíc, až do oněch povolených 90 milionů. V systému politického marketinku a reklamy, se pak konečný úspěch rovná do značné míry vynaloženým prostředkům. I to byl jeden z důvodů, proč tentokrát moravští Republikáni, členové SPR-RSČMS, šli do voleb na kandidátních listinách ROZUMNÝCH, vol. str. č.10.

   A tady přichází na scénu opět nám známá profláknutá persóna a její tajemný sponzor. Zlé jazyky tvrdily, že tato osoba, zdržujíce se několik let za oceánem (kam utekla před věřiteli i policií), si prý na své oddlužení a obnovenou politickou dráhu vydělala na stavbách s černochy, kde zkoumala a účastnila se i jejich nočních rituálů. Jiné zdroje uváděly, že dotyčný si odjel za oceán pouze na několikaletou dovolenou, kde vyškolen v příslušných lóžích a vybaven několika kufry peněz, si vyzvedl další instrukce ke svému politickému působení doma. My Republikáni, co takové „možnosti“ nemáme, říkáme, že NEVÍME. Tohle jsou zatím pouhé spekulace.

   Co již ale s naprostou jistotou víme, je, kdo navenek sponzoruje volební kampaň vrchního lídra sládkostrany. Posloužil nám k tomu povinný transparentní účet tohoto spolku (vol. č.23). Při nahlédnutí a prolistování tohoto volebního účtu je situace jasná. Kromě několika malých rybek a několika důvěřivců, kteří vyhodili své stokoruny a tisíce do chřtánu podvodníkovi, tu ční jeden nepřehlédnutelný sponzor, který investoval statisíce:  Ano, je to…… FANTOMAS!

Fantomas z Paříže a Fantomas z Berouna u Prahy

   Vidíte? Ta podoba je zcela nepřehlédnutelná! Pravda, od sedmdesátých let minulého století, kdy se stal hlavním hrdinou několika francouzských filmů, nám poněkud zestárl. Také se přestěhoval z Francie do Středních Čech, konkrétně do města Berouna u Prahy. Hlavou mezinárodního podsvětí sice zůstal, ale navenek vystupuje jako solidní podnikatel a jeho firma vykazuje milionové obraty. Dokonce za sládkostranu i kandiduje! Jeho podnikání je samozřejmě přísně košer a na mezinárodní bázi. To se při neexistenci státních hranic nejlépe přesouvají majetky („a pytle prachů už se pěchujóu…“) Jednu ze svých poboček dokonce vlastní i v Praze – Štěrboholech. A protože pana Fantomase tak trochu známe – již v minulosti jsme s ním totiž měli konflikt (to když se před 9 lety vloudil do SPR-RSČ a byl v ní celých 14 dní i s cestou) – tak se pana Fantomase ptáme:

   „Pane Fantomasi, kolik Vás už ten herec, do kterého jste jen podle jediného transparentního účtu na volby nasypal 200.000 Kč, vlastně celkově stál? Zatáhl jste za něj i jeho staré dluhy? Platíte mu také jeho cestování, jeho reklamu, jeho elektronické studio s pečlivou CENZORSKOU střižnou, co všechno mu ještě platíte? Budete do něj investovat i při prezidentské kampani? A čeho on vlastně bude prezidentem, když už loni se na jednom sněmu zoufalců (ze kterého někteří účastníci na protest odešli) nechal zvolit 20 magory za prezidenta ČSFR? Bude Vás tato osoba reprezentovat jako prezident všech FANTOMASŮ???“

   Doufejme, že se Fantomas nenechá zahanbit a na výše uvedené otázky nám odpoví. Protože jinak bychom se mohli domnívat, že černý, vlastně modrý Fantomas, je jenom BÍLÝ  KŮŇ někoho úplně jiného, a slouží jako obyčejný penězovod a převodová páka. Od příslušných „organizací“ k jejich agentovi.

S pozdravem – Republikáni.

.

.