Tábor lidu v Olomouci

Další Tábor lidu, které jsou zaměřené proti zemským škůdcům, kteří pro vlastní prospěch ohrožují na životě vlastní národ následováním imigrační politiky EU, proběhne 7.listopadu 2015 v Olomouci.

Místní organizace Republikánské strany Čech, Moravy a Slezska v Olomouci ve spolupráci s MO Národní demokracie v Přerově svolávají a organizují „Tábor lidu v Olomouci”. Akce proběhne v sobotu 7. listopadu 2015 ve 14:00 hodin na Horním náměstí v Olomouci, poblíž sousoší Svaté trojice. Po skončení hlavní části se uskuteční kratší pochod přes historickou část města směrem k Náměstí republiky, kde bude celá akce ukončena.

Srdečně zveme všechny Olomoučany a občany okolních obcí k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na olomoucké Horní náměstí podpořit správnou věc! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

Nenechejte se ukolébat příchodem chladného počasí a s tím souvisejícím relativním zeslabením migrantského přílivu. Příští rok nás čeká mnohem horší invaze, pokud zůstaneme pasivní! Projevovat svou nespokojenost doma u počítače, případně někde u piva (jak bývá v tuzemsku zvykem), absolutně nestačí. Naše nespokojenost se musí zřetelně projevit na veřejnosti!

Tato demonstrace je otevřenou akcí pro všechny lidi dobré vůle, které spojuje společná věc. Proto také zároveň zveme členy všech vlasteneckých politických stran, hnutí a občanských spolků a veřejně známé osoby.

Součástí Tábora lidu v Olomouci nebudou jen projevy. Na místě bude také petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem, kontaktujte prosím místopředsedu Republikánské strany, p. Romana Slámu na e-mailu roman.slama@mail2me.cz

V sobotu 7. listopadu 2015 ve 14:00 hodin na shledanou!

Vaši Republikáni, historicky první skutečně opoziční strana v České republice,            strana českých a moravských vlastenců.

Plakáty ve formátu JPG, velikosti A4, pro tisk, vylepování a rozdávání:

ČERNOBÍLÝ   +   BAREVNÝ

.