Prohlášení SPR-RSČMS k akcím 17.listopadu 2016 v Praze.

Obdrželi jsme včera přehled protestních akcí, pořádaných na pražských náměstích a v ulicích při příležitosti vzpomínky na 17. listopad 1989. To snad jejich organizátoři a aktéři nemohou myslet ani vážně…!

Seznam:

Naděje budoucnosti – myslící volič – 13:00 – Praha – Klárov

Za nebezpečný pokládáme stav, kdy by byla medii a kavárenskými elitami společnost přesvědčena, že jejich pravda je tím  jediným a navíc správným řešením. Náš pohled je  prosazování plurality názorů, argumentování fakty. Odmítáme tak přenechat veřejný prostor jen jedné skupině a to můžeme udělat tak, že i svůj názor budeme  společnosti sdělovat.

Vystoupí: Ivan David, Marek Obrtel, Josef Skála, Lenka Procházková, Jaroslav Foldyna, Marie Neudorflová, Eva Novotná, Jan Korál, Milan Neubert

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1648926825406215/

Pořádá: Ne základnám – http://nezakladnam.cz/

další…

Sjednocená protivládní demonstrace – 14:00 – 16:00 – Letná

Pozor – akce na Letné dle vyjádření organizátorů skutečně bude – předchozí informace, že je vše přesunuto na Náměstí republiky, byla chybná.

Počáteční místo konání: Praha – Letná

Doprava: Metro červená linka „C“ vystoupit na stanici Vltavská. Jeďte tramvají číslo 1 eventuálně 12 a vystupte na stanici tramvají Sparta

Doplňující informace: Po skončení demonstrace na Letné plánuje organizátor pochod z Letné přes Badeniho ulici – Chotkovu ulici – U Bruských kasáren na nábřeží Edvarda Beneše před Úřad vlády – tj. nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1 – Malá Strana Zde by tato protivládní demonstrace měla být oficiálně ukončena nejpozději ve 20:00 hodin. Doprava přímo před Úřad vlády: Zelená „A“ linka metra, vystoupit na zastávce Malostranská a odtud je počátek nábřeží Edvarda Beneše asi zhruba jen 100 metrů

Pořadatelé: Ing. Jan Dlouhý a Ing. Oldřich Lukáš
https://www.youtube.com/watch?v=raycv8Hg4qM

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1800945923460248/

další…

Národ sobě – 14:00 – Náměstí republiky

„Kdo v demokracii zaspí, probudí se v totalitě…“

Rozmach EU totality, Omezená svoboda slova a projevu, Inkluze školství, Likvidace malých a středních podnikatelů, Pozitivní diskriminace, Účelové (ne)ziskové organizace, Místo vzdělání ideologie, Nekvalitní potraviny, Očkovací hexavakcíny, Justiční a exekuční mafie, Rozprodané zlaté národní rezervy, Nucený import cizí kultury, Předražené léky, nízké důchody, Převod pravomocí na banky a nadnárodní korporace, TTIP a CETA, Zvyšující se chudoba a zadluženost, Likvidace politické opozice
Zmanipulovaná média …

MÁME TOHO DOST!

Zúčastní se domácí i zahraniční řečníci.

Program bude průběžně doplňován.
http://cestsvobodarespekt.cz/
Událost se koná za mediální podpory:
Welcome to Reality
Občanská iniciativa Za rodinu, kulturu a vlast

FB událost: https://www.facebook.com/events/677639572412508/

Pozvánka: http://cestsvobodarespekt.cz/pozvanka-na-verejne-shromazdeni-na-17-11-2016/

další…

Demonstrace na obranu skutečné demokracie, proti nikým nevoleným elitám – 11:55 – 13:55 – Palachovo náměstí

Pořádá: Blok proti islamizaci – http://blokprotiislamizaci.cz/

FB událost: https://www.facebook.com/events/575382829322567/

další…

Manifestace k výročí republiky a míru – 14:00 – 16:00 – Palackého náměstí

Náš národ má přirozené a nezadatelné právo na svoji historii, na tradice, které po staletí budoval a opečovával, a na kulturu, kterou pěstoval. My, dnes žijící příslušníci tohoto národa, máme odpovědnost vůči tisícům a tisícům mrtvých vojáků a civilistů, kteří ve jménu záchrany naší země zemřeli v minulosti. A my, dnes žijící příslušníci tohoto národa, máme odpovědnost vůči tisícům a tisícům těch, kteří přijdou po nás!

Pořádá: Aliance národních sil – http://www.aliancens.cz/

další…

Velká výstava „Ukradená revoluce“ 17. listopadu v Praze

Prosím sdílejte a zvěte své přátelé: https://www.facebook.com/events/1489631861064015/

Chtěli občané skutečně nezaměstnanost, exekuce, rozkradení státu, bezdomovce, nekvalitní potraviny anebo to všechno bylo jinak?

  1. 11. proběhne na Václavském náměstí (spodní část u stanice metra Můstek) vernisáž výstavy, která hledá odpověď na otázky proč a jak byla revoluce občanům a studentům ukradena.

Výstavu zahájí Tomio Okamura a na zahájení zahraje Pepa Nos.

Pořádá: Strana přímé demokracie SPD – http://spd.cz/

.

PROHLÁŠENÍ   SPR-RSČMS:

Tohle je skutečně mistrovská ukázka české rozhádanosti a neschopnosti se domluvit ani na JEDINÉ společné akci za celý rok!!!

Navíc většina akcí je pořádána ve stejnou dobu, takže pro mimopražské (kteří třeba nejsou přímo angažováni v žádném z níže uvedených uskupení), je otázkou a dilematem, kterou akci přijet podpořit. A jestli má za těchto okolností vůbec smysl vážit dlouhou cestu z opačného konce republiky.

Čili 17. listopad v Praze budeme raději ignorovat – tak, jak jsme to dělali po celou dobu uplynulých 26 let. S výjimkou loňského roku, když svitla přechodná naděje, že se národ konečně vzpamatovává, semkne se a sjednotí proti zaprodané pseudoelitě vlastizrádců. Nestalo se, zítřejší akce v Praze jsou toho důkazem!

Své znechucení nad 17. listopadem tak letos vyjádříme podobným způsobem, jako prezident republiky Zeman:  Prahu ponecháme nenapravitelným … (doplňte si dle libosti).

Takže,

až si to pánové (a dámy), co sedíte v sídlech různých národoveckých stran a spolků v Praze a okolí, vyjasníte, potom se můžete obrátit i na zástupce dalších vlasteneckých uskupení, které v Praze nesídlí a jsou třebas i zdaleka.

Vy stejně všechno vždycky víte nejlépe…

Mnoho zdaru vám všem k tomu přejí republikáni z Moravy.

. (tečka)