Pozvánka na společnou demonstraci

Demonstrace na podporu prezidenta ČR

Spolupráce vlasteneckých sil demonstrovaná pochodem 17. listopadu 2015 pokračuje! Podpořme prezidenta proti vlastizrádným politikům v sobotu 12. prosince 2015.

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie proto v sobotu 12. PROSINCE 2015 v Praze svolává a organizuje akci nazvanou „VLASTENCI, NA HRAD!”„Jsme přesvědčeni, že vlasteneckou povinností národovecké scény je komunikovat, trpělivě spolupracovat a nalézat shodu ve věcech, které mají potenciál ovlivnit naši společnou budoucnost”.

Tento pochod a následná demonstrace je akcí VŠECH vlastenecky smýšlejících občanů, politických stran, hnutí a spolků na podporu prezidenta republiky, proti vlastizrádným politikům, médiím a neziskovkám!

JE AKCÍ ZA DEMISI VLÁDY, PŘEDČASNÉ VOLBY A SVRCHOVANÝ ČESKÝ STÁT!

Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ –
jdeme VŠICHNI tak, jako 17. listopadu 2015!


POCHOD začne v horní části Václavského náměstí ve 13:00 hodin!

Trasa pochodu: Václavské náměstí – Můstek – Na Můstku – Melantrichova – Malé náměstí – Karlova – Karlův most – Mostecká – Nerudova – Ke Hradu – Hradčanské náměstí. Odhadovaná délka pochodu je 45 minut (3,3 km) vycházkovým krokem.


DEMONSTRACE


bude probíhat na Hradčanském náměstí od 14:00 hodin!

Na Hradčanské náměstí se dostanete ze stanice metra Hradčanská pěšky (1,6 km) nebo tramvají č. 1 nebo 18 (výstupní zastávka Pohořelec).

Přesný program, soupis řečníků a další související informace budou v následujících dvou týdnech postupně zveřejňovány v popisu této Události a také na Timeline hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem.

12.12.2015_FB Infografika hlavni


Děkujeme vám! V sobotu 12. prosince vás my i celý národ čekáme na pražském Václavském náměstí!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát! Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie.

Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska, sdružená ve svazku národoveckých stran NÁRODNÍ KONGRES,  se k této akci samozřejmě připojuje.

.