Pozvánka na mítink kandidátů za SPR-RSČMS v Olomouci

Místní organizace Republikánské strany Čech, Moravy a Slezska v Olomouci zve na setkání (mítink) kandidátů do krajských voleb za SPR-RSČMS s občany. Akce proběhne v neděli 25. září 2016 v 15:00 hodin na Horním náměstí v Olomouci, poblíž sousoší Svaté trojice.

Srdečně zveme všechny Olomoučany a občany olomouckého kraje k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na olomoucké Horní náměstí na diskuzi o programu Republikánů, současné situaci a vyhlídkách do budoucna. Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, její strůjce a hybatele, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě! Odmítněme společně vkrádání nové totality v podobě nedávno přijatých zákonů PČR!

Nenechejte se ukolébat příchodem chladného počasí a s tím souvisejícím relativním zeslabením migrantského přílivu. Nenechejte se oklamat proklamacemi vládních představitelů! Příští rok nás čeká mnohem horší invaze, pokud zůstaneme pasivní! Projevovat svou nespokojenost doma u počítače, případně někde u piva (jak bývá v tuzemsku zvykem), absolutně nestačí. Naše nespokojenost se musí zřetelně projevit na veřejnosti! Nespokojenost občanů a obavy z politiky vládnoucí garnitury je poté nutno vyjádřit ve volbách – VOLBOU NEPARLAMENTNÍCH  OPOZIČNÍCH  STRAN,  v našem případě VOLBOU  SPR-RSČMS, která je stálicí na české politické scéně již 26 let!!!  Od roku 2010 s mírně pozměněným názvem, novým vedením, ale stále se stejným programem a přesvědčením!

Toto setkání je otevřenou akcí pro všechny lidi dobré vůle, které spojuje společná věc. Proto také zároveň zveme členy všech dalších vlasteneckých politických stran, hnutí a občanských spolků a veřejně známé osoby.

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem, kontaktujte prosím místopředsedu Republikánské strany, p. Romana Slámu na e-mailu roman.slama@mail2me.cz

V neděli 25. září 2016 v 15:00 hodin na shledanou!

Vaši Republikáni, historicky první skutečně opoziční strana v České republice,                strana českých a moravských vlastenců.

Leták  2x A5  ke stažení:

Plakát  A4  ke stažení:

.

.