Hadra nemá onuci co vyčítat.

Toto slovenské přísloví mě napadlo včera při sledování přímého přenosu z PS-PČR, který nám včera zprostředkovala česká , opravuji – bruselská televize na „kanále“ ČT-24. KANÁL to byl opravdu náramný, co se hned tak nevidí. Všechny zúčastněné „sociální, občanské, lidové, vrcholové“ a bůhvíjak ještě „demokratické“ partaje zdvihly svá stavidla zdrženlivosti a vypustily stoku špíny na předsedu té poslední, která si před posledními volbami přislíbila, že se bude mít LÍP. A poněvadž se příslušní zaměstnanci ANOfertu v uplynulém období opravdu snažili, aby se LÍP měli, nehodlali své „těžce“ dobyté pozice jen tak vyklidit. A tak „palbu“ opětovali. Český a moravský národ měl včera jedinečnou příležitost shlédnout, CO si to v minulých volbách vlastně zvolil jako své zastupitele. Nemá cenu zde popisovat, co všechno bylo za těch 8 hodin k vidění a hlavně ke slyšení. Bylo by to neúnosně dlouhé. To se zkrátka muselo vidět. A protože chci být dnes poměrně stručný, napadá mne jen jedno přísloví, tentokrát české:  „Křiváci nemají hrbáčovi co kázat o rovnosti“. Protože jsou ve své podstatě všichni stejní – jedni za 18, druzí bez dvou za dvacet.

Tomu také odpovídala navrhovaná usnesení, které se zúčastnění „protihráči“ snažili prosadit. Škoda jen, že kvůli zjevné přesilovce koalice rádobydemokratů bylo protlačeno usnesení pouze z jednoho břehu. Protože i v těch konkurenčních návrzích, jenž neprošly, byl kus reality. Také bylo velmi příznačné, jak se dokázala údajná „pravice“ politicky sjednotit s neomarxistickou levicí – ČSSD. Opět je tu snadné vysvětlení – žádná skutečná levice ani pravice už v parlamentu České republiky dávno neexistuje. Všechno jsou to pouhé jejich proklamace. Ve skutečnosti se tzv. „demokratické“ strany v PČR natlačily no rozplizlého ideového středu, aby (nedej bože) nebyly mainstreamem nařčeny z nějakého extremismu. A v tom zahnívajícím středu si tyto partaje navzájem vykrádají své programy, přičemž populismus z nich tryská proudem. Jak jsem již (téměř vizionářsky) přednesl v jednom předvolebním projevu na náměstí před 15 lety:  „Není dnes již žádného dělení politických stran na jakousi pravici či levici v původním smyslu! Dnes již můžeme politické síly ostře dělit leda tak na strany GLOBALISTICKÉ (internacionální, pro NWO sloužící), a na strany PROTIGLOBALISTICKÉ  – čili národovecké, brzdící drastické zavádění onoho Nového světového pořádku“. Neboť v současnosti již na světě není svobodných národních států a jejich politických reprezentací. Jsou tu jen nadnárodní korporace, banky a jejich zájmy. Přesněji řečeno – zájmy jejich vlastníků a koncesionářů, kteří ve svém počtu max. 5% z celkové světové populace kontrolují drtivou většinu veškerého světového majetku. Jednotlivé „státní“ vlády jsou pouhými mluvčími a vykonavateli zájmů této mezinárodní oligarchie. Ostatní obyvatelstvo se stává jejich bezprávnými otroky, hůře či lépe odměňovanými. Něco je zatraceně špatně.

Vrátím se ještě ke včerejší mimořádné schůzi PS-PČR. Jako antiglobalisticky smýšlejícímu divákovi mi bylo srdečně jedno, které křídlo eurohujerů a globalistů získá navrch. Protože v každém případě prohrávají normální občané této země. Ať již by zvítězila manažerská smečka oligarchy, který chce řídit stát jako svou firmu (přirozeně ku prospěchu jedině svému), nebo korupcí a klientelismem prolezlé „tradiční“ partaje, sdružené v neformální koalici. Vždy dokonale platí staré rčení:   „Co se v ČR stane, hodíte-li nějakého „demokrata“ do pračky?“ (Nezáleží, jestli sociálního, nebo toho občanského, pozn. aut.) – „Vyplavou špinavé peníze a čistý komunista!“

Staří příslušníci původní KSČ(M) zůstali ve včerejším parlamentním klání chytře stranou, a proto jejich předkládané návrhy nepozbyly jakéhosi smyslu. Byly víceméně neutrální. Jediný opravdu kvalitní návrh na vyřešení současné vládní krize však padl od šéfa SPD, poslance T. Okamury. Byl to návrh na rozpuštění PS a urychlené předčasné volby. Dříve, než vládní krize přeroste v krizi celospolečenskou. Byl to návrh prozíravý, a proto byl parlamentními křiváky a zbabělci okamžitě a drtivou většinou zamítnut. Hraje se však velmi nebezpečná hra, protože ihned včera večer (jaká to náhoda!) vytáhli kavárenští povaleči a neomarxističtí Havlovi pohrobci se svými známými exponenty v čele do ulic. Už jen nevídaný prostor ve svém zpravodajském vysílání, který těmto dobře načasovaným a bohatě zafinancovaným pouličním tlakům poskytla pravdoláskařská ČT, byl alarmující!!! Proč? Proti prezidentu Zemanovi, proto! Prezident velmi riskuje, když se dnes večer vypravuje na předem naplánovanou cestu do Číny. Ale asi nemá na vybranou, pokud by nejel, byla by z toho mezinárodní ostuda a socialistický „kudrnáč“ z Luxemburska by se smál.

Plně se ztotožňujeme s návrhem Tomia Okamury na rozpuštění parlamentu a vypsání co nejbližších voleb. Dříve, než současná krize uměle vygraduje. Rozmetat celý ten konglomerát eurohujerů, neomarxistů, prospěchářů a vlastizrádců. Zvolit do zastupitelstva takové strany a lidi, kteří nebudou hledět na svoje sobecké zájmy, spřažené se zájmy nadnárodní oligarchie! Musíme prosadit zastupitele, kteří se v těchto kritických dobách budou zodpovídat SVÝM voličům, SVÉ zemi, SVÉMU národu. Republikáni (SPR-RSČMS) mezi takové patří a jsou tu již velmi dlouho. Někteří již od roku 1990.

R.S.

 Ruce vzhůru, trpaslíku, vzdej se!

Ještě dodatek:         Napadlo mě, jak krásně by tu protizemanovskou a protibabišovskou koalici doplňoval jistý Miroslav Sládek, se svými téměř každodenními výpady proti Babišovi na Parlamentních Listech. Čímž asi dělá Babišovi reklamu. Opět mě napadá pořekadlo o hadře a onuci.

Kalousek + Sobotka + Sládek = svatá trojice v protibabišovském odboji. To by byla koalička! Divím se, že včera večer se Sládek nepohyboval po náměstích na akci kavárenských pravdoláskařů a havlistů. Mohl tam třeba rozdávat kafe, chlebíčky (jak byl zvyklý při pořádání tiskovek na FÚTI za minulého režimu) a plamenné protibabišovské projevy.

One thought on “Hadra nemá onuci co vyčítat.”

  1. V kostce vyjádřen názor všech rozumných lidí na dnešní umělou „vládní krizi“. Žabomyší spory stranou, smést to všechno a začít znovu.

Comments are closed.