Gratulace!

Pro upřímného vlastence dnes většinou není vhodná doba k přílišné radosti. Jedna jobovka stíhá druhou, zhoubná činnost zrádců národa, rozlezlých v nejrůznějších uskupeních, politických stranách a tzv. „lidskoprávních“ organizacích, a především ve vlastizrádné vládě jistého B. Sobotky graduje. Přesto občas začínají probleskovat, jako první světelné paprsky po předlouhé temnotě, nějaké ty zprávy povzbudivé. Zprávy o událostech, které dokládají, že se český a moravský národ začíná probírat z oblouznění multikulturalismem, amerikanismem, eurohujerstvím, či z podobných deviací. Že příslušníci našeho národa začínají chápat, jak a co dnešní mocní a jejich posluhovači s nimi ve skutečnosti zamýšlejí.

Po povzbudivých zprávách z letošního 17. listopadu v Praze, kdy se většina opozičních pro-národních sil dokázala posléze spojit v mnohatisícový proud, protestujících proti současné probruselsko-kolaborantské vládě, a po hřejivém a povzbudivém projevu pana prezidenta Zemana letos na Albertově, přišla v sobotu 28.listopadu další radostná zpráva:

Rocková kapela ORTEL, hrající písničky, jenž mnohé berou „za srdce“, se v národní soutěži ČESKÝ SLAVÍK MATTONI umístila na skvělém 2. místě, hned v závěsu za zkušenými matadory a veterány rockové scény (kapelou Kabát). A v kategorii zpěvák se frontman kapely ORTEL – Tomáš Ortel – umístil na místě třetím. FENOMENÁLNÍ ÚSPĚCH, zvláště podíváme-li se na něj optikou postupu (rychlosti a výše), a obecné nevraživosti mediálního mainstreamu. Tohoto úspěchu bylo dosaženo díky všelidovému hlasování, tedy dá se říci: „hlas lidu – hlas boží!“

SRDEČNĚ A UPŘÍMNĚ GRATULUJEME!

PS:

Tento úspěch zahřeje každého vlastence o to více, nakolik se ihned po vyhlášení výsledků soutěže vyrojilo hejno žlučovitých komentářů havlistického mainstreamu se špatně skrývanou nenávistí. Dokonce i někteří poslanci se zapojili do kampaně k pošpinění kapely, a potažmo tím i ke zpochybnění vůle národa…! Jen houšť, alespoň se všechny tyto protinárodní elementy samy demaskují a odhalí. Věříme, že voliči budou mít tentokrát dobrou paměť, a v příštích volbách se nenechají koupit buřtem, gulášem, či koblihou, a některým poslancům či stranám své hlasy konečně nevěnují!

-red-

.