Diskuze s doktorem Alzheimerem a jeho pochopem – doplněno o den později.

Vlastně to byl doktor Sládek, ale to vyjde nastejno. On si také nechce některé skutečnosti ze své minulosti pamatovat. Zejména své hříchy vůči bývalým kolegům – republikánům. Však jsem to na našich stránkách v minulosti dosti podrobně a barvitě popsal. Netřeba se opakovat, stačí zalistovat v archivu 2015-2016. Ale pro pobavení a vykreslení, jak sice doktor Sládek leckdy podléhá doktoru Alzheimerovi, ale na druhé straně cenzor Sládek nic ze svých „dovedností“ nezapomněl, předkládám následující diskuzi na PL, která se odehrála dnes – v den kdy byl konečně propuštěn náš novodobý český hrabě Monte Christo – Jiří Kájínek.

Podotýkám ještě, že celá diskuze byla primárně vyprovokována atakem M.Sládka a K.Fleischera, kteří mne nařknuli z používání různých osobních profilů – ačkoliv já na PL píši zásadně pod svým jménem, a nepoužívám anonymní nicky či falešná jména. Alespoň doposud, dokud mě administrátorka a manažerka PL na popud doktora Sládka nezablokuje. Protože soudružka Kateřina Synková je zřejmě oddaná fanynka Miroslava Sládka a už nám – republikánům – zablokovala na PL náš stranický profil. Soudruh Sládek totiž v tomto případě nemohl cenzurovat (jak se naučil ještě za minulého režimu na FÚTI), a tak před měsícem žaloval, aby byli nesládkovští republikáni na Parlamentních listech umlčeni…!

Parlamentní listy si nyní mohou pozměnit svůj reklamní slogan:  „NIKDO VÁM NEBUDE DIKTOVAT, O ČEM MÁTE PSÁT. DIKTOVAT VÁM BUDEME POUZE MY – PARLAMENTNÍ LISTY!“

*****

A nyní z diskuze:

Dotaz
22. 5. 2017 14:31:38 – Roman Sláma

Financování
Je tu nový týden a s ním opět stejný dotaz, který pořád mažete: Kdo vás financuje a kdo bude platit vaši zbytečnou předvolební kampaň? Nebo to vyřešíte opět tradičně – předlužením strany?

Odpověď
22. 5. 2017 14:55:46 – PhDr. Miroslav Sládek

Už je to nuda. Vymyslete si něco nového.

TENTO DOTAZ + ODPOVĚĎ UŽ JE SLÁDKEM DODATEČNĚ VYMAZÁN

***

Dotaz
22. 5. 2017 15:19:44 – petr lexa

financování strany
Pan Sláma se vás slušně ptal, kdo vás financuje. Vy jste neodpověděl, tak mi to nedalo a šel jsem na vaše stránky. O financování strany tam ale není žádná zmínka. Proč? Nemyslíte, že mají voliči právo vědět, kdo vás financuje? Třeba u ANO se teď ukázalo, že to mohou být lidé, kteří jsou stíháni. A o ČSSD a ODS ani nemluvím.

Odpověď
22. 5. 2017 16:04:00 – PhDr. Miroslav Sládek

Rozdvojená osobnost je svinstvo, že pane Slámo?
Jinak rada od žáka základní školy. Hospodaření stran je veřejně dostupný dokument uložený v PSP ČR, stačí si tam zajít a zprávu strany, která Vás zajímá si vyžádat.

TENTO DOTAZ + ODPOVĚĎ UŽ JE SLÁDKEM DODATEČNĚ VYMAZÁN

***

Dotaz
23. 5. 2017 11:05:03 – Roman Sláma

Něco jiného:
Abych vás nenudil, plním vaše přání, ačkoliv jste na předchozí otázku ohledně financování opakovaně neodpověděl. Myslíte si, že s vaší pochybnou pověstí sesbíráte 50.000 podpisů, včetně citlivých údajů (čísla O.P.) pro kandidaturu na prezidenta ČR? Vzdáte se při této příležitosti „funkce“ prezidenta ČSFR, do které jste se nechal 25 pomatenci vloni zvolit? Necháte mne za moje nepříjemné dotazy zablokovat – jako jste to udělal naší NESLÁDKOVSKÉ Republikánské straně SPR-RSČMS? Nebo pouze opět uplatníte své cenzorské vlohy? Podotýkám, že se vždy ptám pod svým pravým jménem, případně jménem Republikánské strany. Nikoliv jako rozdvojená osobnost pod cizím jménem, případně jiným pohlavím (z čehož jste mě tady nedávno rádoby-vtipně obviňoval…)!!

Odpověď
23. 5. 2017 11:45:39 – PhDr. Miroslav Sládek

Ještě nudnější dotaz než minule.Váš život bych opravdu žít nechtěl. Jen závist, zloba, komplexy…. Opravdu bych nechtěl trávit život tím, že neustále myslím na někoho, koho k smrti nenávidím a užírám se závistí. Krásná ukázka naprosto zbytečné lidské existence.Jinak pokud se alespoň trochu orientujete v medicíně, víte, že osoba postižená schizofrenií nemá o ostatních osobách v jejím těle ani potuchu. Takže sice si momentálně myslíte, že jste Roman Sláma z Olomouce, ale za okamžik nadvádu převezme Petr Lexa, poté LARK atd.

TETO DOTAZ + ODPOVĚĎ UŽ JE ROVNĚŽ SLÁDKEM VYMAZÁN

***

Dotaz
23. 5. 2017 12:19:17 – Roman Sláma

Závist?
Ale jdou se bodnout pane Sládek z Útěchova u Brna, co bych jim asi tak měl závidět? Že v minulosti podvedl stovky svých příznivců a zklamal naděje tisíců jiných? V jejich kůži bych opravdu být nechtěl, ale oni ji mají hroší, že ano? Že se pod vidinou mrzkého zisku dneska snažej o podobný fígl podruhý? Kdyby oni nebyli trapnej, byli by úplně směšnej! A aby mě konečně rozuměli, píšu to jazykem, kterému snad oni porozumí, včetně závěrečného pozdravu. Aby též pochopili, co to znamená mít na někoho sloní paměť! Shalom

Odpověď
23. 5. 2017 13:01:30 – PhDr. Miroslav Sládek

Vy jste se dal na hebrejštinu? To žasnu! Zvláště když nezvládáte pořádně ani rodný jazyk. V tomhle s Vámi ale krok držet nebudu, protože hebrejštinu neovládám. Umím jen ty „podřadné“ jazyky, jako je angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština a dám dohromady pár vět italsky, japonsky, polsky. No a mrtvá latina se také asi nepočítá.Předpokládám, že jste si také výrazně zlepšil geometrii. Hlavně práci s kružítkem a úhelníkem.
Jinak mám čistě osobní dotaz. Kdy plánujete letos vyjet na dovolenou? Já jen, abych si na tu dobu zajstil na PL jiného šaška.

TETO DOTAZ + ODPOVĚĎ UŽ JE ROVNĚŽ (se zpožděním) SLÁDKEM VYMAZÁN

***

Dotaz
23. 5. 2017 13:17:32 – Roman Sláma

Na dovolenou?
To bych musel podle vašeho vzoru nejdříve vyrabovat stranickou kasu – abych měl několik milionů na čtvrtletní cestování po USA, s celou rodinou. Ale my, republikáni, už ve stranické kase po vašem zásahu ani nic nemáme, víte? Určitě víte. Ale nám to nevadí, alespoň nemusíme být nikomu vděční. Co vám vadí na mojí češtině? Já se nechvástám, že tluču hubou 10 různými jazyky, abych blbnul lidi, by do mne vkládali své falešné naděje! Snažil jsem se vždy něco KONKRÉTNÍHO, hmatatelného, pro jiné udělat, víte? Takže to tu nebudu vypočítávat a natřásat si peří, jako vy. Máte VY vůbec ponětí, co obnáší skutečná práce? Sotva. Asi jako to trio Babiš-Sobotka-Kalousek.

Odpověď
23. 5. 2017 13:38:42 – PhDr. Miroslav Sládek

Ale no tak, potom že nezávídíte! Zrovna tak nejste vůbec plný vzteku a nenávisti. Mimochodem oba dobře víme co je hlavním zdrojem finací u vás doma a že to zrovna moc legální není. Já Vám to ale přeji.Pro dnešek tu komedii s Vámi nechávám plavat, protože jsem zaznamenal, že i pan Seďa a sopl. chtějí občanům něco říci.

TENTO DOTAZ + ODPOVĚĎ UŽ JE SLÁDKEM DODATEČNĚ VYMAZÁN

***

Dotaz
23. 5. 2017 14:06:48 – Roman Sláma

Kdo je Seďa a sopl.?
Zase nějaký váš lemur? Jinak se doktore proberte, píše se rok 2017, je čas rychlého internetu, sdílení, warezových serverů, velkokapacitních pamětí, atd. Co bylo před 15 lety, je v nenávratnu, a ani tehdy to nepatřilo mezi mé zdroje. Spíše to byly pozornosti a služby přátelům. Jenom lituji, že jsem mezi ně počítal i vás.

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení.  NÁSLEDNĚ SLÁDKEM SMAZÁNO

***

Dotaz
23. 5. 2017 14:58:25 – mochito

Kdo je Seďa a sopl.?
To by mě také zajímalo a pak, co máte se Slámou, že se tak hádáte?

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení.  NÁSLEDNĚ SLÁDKEM SMAZÁNO

***

Dotaz
23. 5. 2017 20:06:38 – Roman Sláma

To je nová taktika, pane Sládku?
Smazat konec diskuze, abyste vypadal jako vítěz? Dost ubohé, nemyslíte?

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. NÁSLEDNĚ SLÁDKEM SMAZÁNO

***

Dotaz
23. 5. 2017 20:22:10 – Roman Sláma

Ztrácíte nervy, doktore Sládku?
Nemyslíte, že mazat konec diskuze, abyste navenek vypadal jako vítěz, je ubohost? Víte, že celou diskuzi s vámi od počátku zaznamenávám – protože vás už dobře znám – a tato bude zítra zveřejněna na našem republikánském webu www.rscms.cz?   Včetně vámi smazaných pasáží… 😀

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení.  IHNED SLÁDKEM SMAZÁNO

***

Dotaz
23. 5. 2017 20:51:29 – Roman Sláma

Víte, co je to PRINTSCREEN?
Asi ne, protože jste bývával počítačový analfabet. Ale já vám to prozradím: Je to taková elektronická fotografie obrazovky. Čehokoliv, co se na ní nachází. V tomto případě důkaz vaší cenzury, neschopnosti argumentovat a manipulace s nezaujatým čtenářem. Chápete? Tak dobrou, to je dneska vše. Mrkněte zítra na náš web.

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. SMAZÁNO SLÁDKEM CELÉ

***

A ještě byla legrace s Alzheimerovým pomocníkem:

Dotaz
23. 5. 2017 6:32:49 – VeruFree

Volby
Dobrý den, pane místopředsedo, vidíte konkurenci a hrozbu úbytku hlasů v malých stranách? Jaký postoj máte k straně s téměř stejným názvem SPR-RSČ Moravy a Slezska? Děkuji!

Odpověď
23. 5. 2017 7:00:18 – Karel Fleischer

Dobrý den,
dá se říci, že republikáni nejsou zaměřeni striktně na nějaký úzký profil voličů.
Každý občan může zvážit, která strana má lidi a program s vizí a potenciál svůj program prosadit.
Naše napodobenina se tu vzteká nad tím, že jim jsou mazány vulgární útoky na SPR-RSČ Miroslava Sládka.
Pokud jejich kampaň je založena na vyštěkávání na sociálních médiích, pak co budou dělat ve Sněmovně? To volič ví a proto jsem v klidu a vím, že nám nějaká velká konkurence odnikud nehrozí.
Náš program si obhájíme. Vždyť kampaň vlastně pořádně ještě nezačala.

NÁSLEDNĚ SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

***

Dotaz
23. 5. 2017 11:41:37 – LRAK

PROČ JSTE ZASE SMAZAL DOTAZY, KTERÉ NEJSOU Z VAŠÍ DÍLNY?
PROČ JSTE ZASE SMAZAL DOTAZY, KTERÉ NEJSOU Z VAŠÍ DÍLNY? Protože na tyto dotazy neumíte odpovědět?

Odpověď
23. 5. 2017 12:19:36 – Karel Fleischer
Hlavně klid pane Slámo. Dejte si obklad, zhluboka dýchejte. Uvidíte, že se to zlepší…..

NÁSLEDNĚ SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

Dotaz
23. 5. 2017 12:47:29 – Roman Sláma

To jsem netušil, pane Fleischere,
To jsem netušil, pane Fleischere, že tady na PL mám tolik jmen a nicků. Já píšu pořád jen pod tím svým, občanským, protože stranický profil republikánů (SPR-RSČMS) nám dal váš guru Sládek zablokovat. Jsem netušil, že má na PL takovou MOC! Asi jdou peníze pro Sládka a pro PL ze stejného zdroje…
Ale i kdybych si tady zřídil X profilů a nicků, pořád to není NIC proti jistému Sládkovi, který ve své samojediné osobě představoval v roce 2009 kompletně CELÉ předsednictvo SPR-RSČ!!! Se všemi pravomocemi… A to prý byla SPR-RSČ „demokratická“ strana, jejíž STANOVY byly registrovány na MV ČR! Asi se někde chybička vloudila… A pochybuji, že je na tom ta dnešní SPR-RSČ Miroslava Sládka lépe. Co vy na to? …a teď si můžete dát obklad pro změnu vy. Nebo si raději počkejte na chvíli, až budete mít na něco jiný názor, než váš guru. To se potom začnou dít věci!

Odpověď
23. 5. 2017 13:04:06 – Karel Fleischer
Nepoprskal jste si klávesnici???

NÁSLEDNĚ SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

***

Dotaz
23. 5. 2017 13:32:38 – Roman Sláma

Nepoprskal klávesnici? A to je vše?
Žádný argument? Trochu ubohé na místopředsedu sládkostrany. Ale já zapomněl – vy jste tam jenom figurky, jako u Babiše. Skutečné „PŘEDSEDNICTVO“ je přece Sládek!

Odpověď
23. 5. 2017 13:35:47 – Karel Fleischer
Vás argumenty nezajímají pane Slámo. Jen exhibujete na místě, kde máte pocit, že někdo může zaznamenat vaši mrzkou existenci. Mimochodem útočili Arabové a vy jste známý bojovník proti Židům, takže v pohodě, ne?

NÁSLEDNĚ SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

***

Dotaz
23. 5. 2017 13:48:03 – Roman Sláma

Argumenty mě zajímají, víte?
Zejména mě velmi zajímají argumenty těch, kteří se přes veškerá varování opírající se o smutné zkušenosti jiných, dali do služeb takové profláknuté persóny, jako je Sládek. Místo aby podpořili ty slušné. Vím, že osobní zkušenost je nepřenositelná, ale přes to… Rozumný člověk se učí z chyb jiných. Leda by v tom byla silná finanční motivace. „Pak platí přísloví: vrána k vráně sedá“.

PS: Nemám nic proti Židům (ani židům). Jenom mě vytáčejí ti věční přisluhovači světových sionistů a jejich ubohost. To je ZLO tohoto světa.

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. POSLÉZE SMAZÁNO FLEISCHEREM

***

Dotaz
23. 5. 2017 14:27:14 – LRAK

Pane Fleischere proč exhibujete na místě, kde máte pocit, že někdo může zaznamenat vaši mrzkou existenci?.
Pane Fleischere proč exhibujete na místě, kde máte pocit, že někdo může zaznamenat vaši mrzkou existenci? Tady na PL. Nemyslíte, že vaše exhibice zde je pro „sládkovce“ kontraproduktivní?

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. POSLÉZE SMAZÁNO FLEISCHEREM

***

Dotaz
23. 5. 2017 14:57:24 – mochito

smazaný dotaz počtvrté
Všichni o vás ví, že jste horší než komunisti. A když to s vámi někdo myslí dobře, tak ho smažete? Co si tím dokazujete? Můj dotaz, zda si myslíte, že lidé chtějí volit chudáky a ne osobnosti jste smazal. Přitom jsem to myslel dobře. Ale vy si tady evidentně pojedete svoji, i když z vás mají čtenáři srandu.
Podívejte se na to, jaký úspěch má Babiš, a dosáhl si ho snad tím, že si stěžoval jak mu všichni ublížili? Ne. Prodává to, co dokázal. Vy se zatím utápíte v slzách a minulosti, která ale volby nevyhrává PS: nechápu, proč mě mažete a Slámu ne? V čem je můj dotaz horší?

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

***

Dotaz
23. 5. 2017 20:06:38 – Roman Sláma

To je nová taktika, pane Fleischere?
Smazat konec diskuze, abyste vypadal jako vítěz? Dost ubohé, nemyslíte? To vám poradil váš guru?

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

***

Dotaz
23. 5. 2017 20:32:49 – Roman Sláma

Ztrácíte nervy, pane Fleshere?
Nemyslíte, že mazat konec diskuze, abyste navenek vypadal jako vítěz, je ubohost? Víte, že celou diskuzi s vámi od počátku zaznamenávám – protože vás už dobře znám – a tato bude zítra zveřejněna na našem republikánském webu www.rscms.cz? Včetně vámi smazaných pasáží… 😀

Odpověď
Tento dotaz čeká na zodpovězení. SMAZÁNO FLEISCHEREM CELÉ

*****

Dovětek:  Je docela možné, že oba „výtečníci“ nyní výběrově smažou celou diskuzi. Nicméně je snad všem jasné, že celá strategie grupy Sládka & spol. se zakládá na stále stejném principu – vypisovat neustále to, co zoufalí lidé chtějí slyšet, nechat se jimi zvolit do PS-PČR coby „zachránci“ a „spasitelé“, a v PS si zase žít jako prasata v žitě. Jako to Sládek dokázal v devadesátých letech. Během 2 let (1996-1998) si dokázal pořídit exkluzivní pozemky, komfortní vilu na klíč včetně vnitřního vybavení, luxusní automobily, různé zahraniční dovolené v USA a dalších zemích, o poslaneckých požitcích ani nemluvě. Samozřejmě z peněz patřící politické straně, tudíž všem jejím aktivním členům! Tito ovšem Sládka, a nyní i jeho nohsleda Fleishera, zajímali pouze coby žebřík k moci a majetku. Bude se historie opakovat?  Vzpamatujte se, řadoví členové sládkostrany, fanoušci a fanynky toho „pravdomluvného“ doktora, dokud je čas! On na vás kašle a z hloubi duše vámi pohrdá!

Roman Sláma, dnes místopředseda SPR-RSČMS,

(kdysi člen a funkcionář Sládkovy SPR-RSČ)

Dovětek o den později:  Jak jsem včera předpověděl, po zveřejnění celé diskuze na našem webu (výše), byly „nežádoucí“ otázky i odpovědi z profilů obou hochštaplerů vymazány. U doktora „zapomnětlivého“ i u jeho nohsleda. Úplně všechny bez výjimky. Zato se tam vzápětí objevilo množství „nezávadných“ dotazů a přihrávek na vnadidlo Sládkova vol. programu. 

Tím se potvrdilo podezření, že oba výtečníci si píší prakticky všechny dotazy sami sobě, nebo sobě navzájem! Nežádoucí dotazy jsou ihned, případně posléze vymazány. A tomuto sládkovci říkají „politika pro občany“… cha-cha. Nejlegračnější je, že jejich paranoia už dostoupila takového stupně, že pokud jim někdo položí nepříjemný dotaz pod nějakým pseudonymem, jsem z toho ihned obviňován já…  Děkuji, ó jaká to pocta!

Ještě jeden dovětek, o něco později:  

Po tomto zveřejnění těchto CENZORSKÝCH PRAKTIK na PARLAMENTNÍCH LISTECH CZ mi byl ihned zablokován můj tamní osobní profil. Takže cenzoři Miroslave Sládku a Kateřino Synková (manažerko PL), konečně jste se našli!  A už také víme, zač pseudodemokratické Parlamentní listy stojí – jsou součástí celého polistopadového podvodu, stejně jako Sládek sám. Všechno je to propojené. Hlupák ten, kdo jim naletí na jejich kecy.

Pokračovat na PL tedy budeme muset pod pseudonymy, taková je dnes zlá doba!

.